Home

metodológie pult neaktívne slovenský pohár finále extrémisti veta telegraf

Niké SBL - Prvá trofej sezóny 2022/2023 putuje do Svitu, Slovenský pohár  získali po výhre nad Levicami
Niké SBL - Prvá trofej sezóny 2022/2023 putuje do Svitu, Slovenský pohár získali po výhre nad Levicami

Víťazná trofej aj štedrá prémia: Humenné triumfovalo vo finále JOJ Šport  Slovenského pohára | Športky.sk
Víťazná trofej aj štedrá prémia: Humenné triumfovalo vo finále JOJ Šport Slovenského pohára | Športky.sk

FINÁLE SP ŽIEN 2022/23 - Z pohára sa napila Myjava | Slovenský futbalový  zväz
FINÁLE SP ŽIEN 2022/23 - Z pohára sa napila Myjava | Slovenský futbalový zväz

Slovenský pohár sa rozširuje. Do boja o trofej vstúpi rekordný počet klubov  - Ostatné - Futbal - Športweb
Slovenský pohár sa rozširuje. Do boja o trofej vstúpi rekordný počet klubov - Ostatné - Futbal - Športweb

Štartuje Final Four slovenského pohára. V semifinále repríza minuloročného  finále | SLOVENSKÁ BASKETBALOVÁ ASOCIÁCIA
Štartuje Final Four slovenského pohára. V semifinále repríza minuloročného finále | SLOVENSKÁ BASKETBALOVÁ ASOCIÁCIA

Slovenský pohár ženy | Slovenský futbalový zväz

Vo finále JOJ ŠPORT Slovenského pohára sa stretnú obhajca prvenstva a líder  SHL | HockeySlovakia.sk - oficiálny web slovenského hokeja
Vo finále JOJ ŠPORT Slovenského pohára sa stretnú obhajca prvenstva a líder SHL | HockeySlovakia.sk - oficiálny web slovenského hokeja

Čierna škvrna na finále pohára: SFZ sa chválil atmosférou, následne rozdal  mastné pokuty | Športový Čas
Čierna škvrna na finále pohára: SFZ sa chválil atmosférou, následne rozdal mastné pokuty | Športový Čas

Slovenský pohár s rekordnou účasťou: Toto miesto ešte finále nehostilo |  Športový Čas
Slovenský pohár s rekordnou účasťou: Toto miesto ešte finále nehostilo | Športový Čas

U19 ČESKO-SLOVENSKÝ POHÁR – Slovan vymaľoval víťazstvo za polhodinu |  Slovenský futbalový zväz
U19 ČESKO-SLOVENSKÝ POHÁR – Slovan vymaľoval víťazstvo za polhodinu | Slovenský futbalový zväz

Žiadna odplata. Trnava vstala z mŕtvych a otočila finále. Spartak obhájil Slovenský  pohár - Ostatné - Futbal - Športweb
Žiadna odplata. Trnava vstala z mŕtvych a otočila finále. Spartak obhájil Slovenský pohár - Ostatné - Futbal - Športweb

JOJ Šport Slovenský pohár: Dramatické finále lepšie zvládli Humenčania, v  predĺžení rozhodol Kudin | HockeySlovakia.sk - oficiálny web slovenského  hokeja
JOJ Šport Slovenský pohár: Dramatické finále lepšie zvládli Humenčania, v predĺžení rozhodol Kudin | HockeySlovakia.sk - oficiálny web slovenského hokeja

HNonline.sk - Trnava otočila finále pred plným hľadiskom. Porazila Slovan a  získala Slovenský pohár
HNonline.sk - Trnava otočila finále pred plným hľadiskom. Porazila Slovan a získala Slovenský pohár

Spartak to dokázal: Získal Slovenský pohár, FOTO a VIDEO

Slovenský pohár-Slovnaft Cup dnes - Finále bude v Trnave | Šport.sk

Slovan po ligovom titule vyhral aj pohár, vo finále Slovnaft Cupu proti  Žiline rozhodol penaltou v predĺžení - SITA.sk
Slovan po ligovom titule vyhral aj pohár, vo finále Slovnaft Cupu proti Žiline rozhodol penaltou v predĺžení - SITA.sk

FINÁLE SLOVNAFT CUPU – Pohár je trnavský! | Slovenský futbalový zväz

Slovnaft Cup 2021/2022: Spartak Trnava vo finále zdolal Slovan Bratislava |  SPORTNET
Slovnaft Cup 2021/2022: Spartak Trnava vo finále zdolal Slovan Bratislava | SPORTNET

Piešťanský denník

Slovenský pohár získal Trenčín. Vo finále zdolal Slovan 3:1! - Ostatné -  Futbal - Športweb
Slovenský pohár získal Trenčín. Vo finále zdolal Slovan 3:1! - Ostatné - Futbal - Športweb

JOJ Slovenský pohár: Finále v znamení konfrontácie dvoch najvyšších súťaží  | HockeySlovakia.sk - oficiálny web slovenského hokeja
JOJ Slovenský pohár: Finále v znamení konfrontácie dvoch najvyšších súťaží | HockeySlovakia.sk - oficiálny web slovenského hokeja

Slovenský pohár je náš! Vo finále sme zdolali Banskú Bystricu - Piešťanské  Čajky
Slovenský pohár je náš! Vo finále sme zdolali Banskú Bystricu - Piešťanské Čajky

SZĽH spustil predaj vstupeniek na finálový víkend JOJ Šport Slovenského  pohára | HockeySlovakia.sk - oficiálny web slovenského hokeja
SZĽH spustil predaj vstupeniek na finálový víkend JOJ Šport Slovenského pohára | HockeySlovakia.sk - oficiálny web slovenského hokeja

V pohárovom finále si zmerajú sily obhajca a aktuálny líder SHL |  Flashscore.sk
V pohárovom finále si zmerajú sily obhajca a aktuálny líder SHL | Flashscore.sk

SLOVENSKÝ POHÁR: Poznáme žreb osemfinále, odohrá sa v prvý decembrový  týždeň | Slovenský Futsal
SLOVENSKÝ POHÁR: Poznáme žreb osemfinále, odohrá sa v prvý decembrový týždeň | Slovenský Futsal

Slovanu Bratislava nevyšiel revanš za minulý rok: Spartak Trnava obhájil  triumf v Slovenskom pohári | Športový Čas
Slovanu Bratislava nevyšiel revanš za minulý rok: Spartak Trnava obhájil triumf v Slovenskom pohári | Športový Čas

Slovenský fotbalový pohár – Wikipedie

Futbalistky ŠK Slovan Bratislava získali Slovenský pohár, zdolali MŠK  Žilina | SPORTNET
Futbalistky ŠK Slovan Bratislava získali Slovenský pohár, zdolali MŠK Žilina | SPORTNET